Vienmēr ātri
un kvalitatīvi...

Multilingvālās mājas lapas, to globalizācija — efektīvs kompānijas virzīšanas līdzeklis starptautiskajā tirgū. Mājas lapas tulkošana un lokalizēšana konkrētā reģionā rada nosacījumus jūsu kompānijas attīstībai un iziešanai starptautiskajā līmenī.

Mājas lapu lokalizācija
Mājas lapas lokalizācija — tā ir mājaslapas integrācija saskaņā ar reģiona kultūras un valodas īpatnībām, proti, jūsu resursa optimizācija gala patērētāju vajadzībām.

Tulkojumu birojs “Valodu Serviss” piedāvā mājas lapu lokalizācijas pakalpojumus, kas ļaus integrēt jūsu mājas lapu citu valstu interneta telpā atbilstoši konkrētām valodas un kultūras īpatnībām. Mūsu pieredzējušie tulkotāji veiks jūsu mājaslapas lokalizāciju un komplekso adaptāciju mērķauditorijas prasībām.

Mājas lapu tulkošanas  īpatnības
Mājas lapa ir ne tikai teksts, bet tā ietver arī citas informācijas vienības (izvēlnes elementi, lapu virsraksti, multimediju objekti, fleši), tāpēc mājas lapas pilnvērtīgai lokalizācijai parasti ir nepieciešams pārveidot visas lapas ar tulkotā teksta izmantošanu, turklāt tā, lai to dizains, struktūra un loģika neatšķirtos no oriģināla.

Mājas lapas lokalizācija
Ja jūsu uzņēmumam ir kontakti ar ārvalstīm vai arī perspektīvā tiek plānota izeja uz ārvalstu tirgiem, tad pasaules informācijas telpas globalizācijas nosacījumos jums ir nepieciešams padarīt savu mājas lapu par viegli pieejamu citvalodu un citzemju apmeklētājiem.

Mēs izpildīsim visu jūsu resursa lokalizācijas darbu ciklu, kā arī lokalizētās mājas lapas optimizāciju, piemērojot to starptautiskajām meklēšanas sistēmām un datu kodēšanas sistēmām mājas lapas korektai atspoguļošanai jebkurā pārlūkprogrammā.

Mājas lapas lokalizācijas, svešvalodas datu lingvistiskās un meklēšanas optimizācijas, kā arī pareizi izveidotās reklāmas kampaņas komplekss globālajā tīmeklī ļaus jums pāriet uz jūsu darba efektivitātes jaunu līmeni.